środa, 16 czerwiec 2021 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

Bliska Przestrzeń

Spotkania konsultacyjne :
  • 01.12.2020r. - Urząd Gminy Męcinka

  • 29.01.2021r. - Urząd Gminy Męcinka:
    Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju spotkanie odbyło się w ograniczonej liczbie osób z wykorzystaniem zdalnej metody wykładu. Uczestnicy dowiedzieli się o przebiegu procesu planistycznego oraz trwających obecnie procedurach w tym zakresie w Gminie Męcinka.
    spotkanie 29012021

    spotkanie 29012021
logo bliska mini
W ramach projektu „Bliska Przestrzeń” odbyliśmy seminarium szkoleniowe z zakresu najnowszych i istotnych zagadnień związanych z planowaniem przestrzeni i konsultacjami społecznymi na poziomie gminy. Szkolenie umożliwiło wymianę dobrych praktyk w ramach działań konsultacyjnych i planistycznych podejmowanych w naszej gminie w projekcie „Bliska Przestrzeń”. Spotkania odbyły się w dniach 10 i 11 grudnia na platformie zoom.
logo bliska mini
Gmina Męcinka podpisała umowę i przystąpiła do projektu "Bliska przestrzeń" realizowanego przez Fundację Ekologiczną "Zielona Akcja" oraz partnera Biuro Urbanistyczne "Ecoland" finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Osi Priorytetowej II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji 23 czerwca 2020 roku.

Plakat
 
* Celem projektu jest wzmocnienie procesów konsultacji społecznych w gminach do 50tyś. mieszkańców w zakresie planowania przestrzennego.

* Dofinansowanie projektu z UE: 24 000,00 zł.
protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie