środa, 23 czerwiec 2021 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

W związku z nowymi obostrzeniami dotyczącymi przewozu osób w komunikacji publicznej w związku z epidemią koronawirusa przedstawiamy nowy harmonogram dowozów wypracowany podczas dzisiejszego Zespołu Zarządzania Kryzysowego zwołanego przez Wójta Gminy Męcinka. nowy harmonogram umożliwia dowóz dzieci do szkół w bezpiecznych warunkach oraz uczestnictwo uczniów w zajęciach zgodnie z planem lekcji.

dowozy piotrowice

protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie