środa, 16 czerwiec 2021 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka
W związku z uruchomieniem aplikacji STOP COVID, która skutecznie pomaga w ograniczaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa, Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Jaworze, Samodzielne Stanowisko Pracy ds. Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia zachęca Państwa do pobrania na urządzenia mobilne aplikacji. Główne zadanie STOP COVID to wysyłanie powiadomień o kontakcie z koronawirusem. Rejestruje ona anonimowo „spotkania” z innymi urządzeniami. Dzięki temu, gdy użytkownik któregoś z nich zachoruje, użytkownik aplikacji otrzyma stosowne powiadomienie. Dlatego ważne jest, aby jak najwięcej osób korzystało z aplikacji, wtedy można mówić o jej skuteczności. Aplikacja jest całkowicie bezpieczna, a jej instalacja dobrowolna. STOP COVID spełnia wyśrubowane normy bezpieczeństwa i ochrony danych. Przygotowano ją we współpracy z Komisją Europejską i największymi światowymi firmami technologicznymi- Google i Apple. Aplikację można pobrać bezpłatnie z Google Play lub App Store. Więcej informacji uzyskacie Państwo na stronie: https://www.gov.pl/web/protegosafe.
protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie