piątek, 25 czerwiec 2021 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

Problemy społeczneObawy uczniów przed powrotem do szkół po długotrwałej przerwie w nauce stacjonarnej oraz problemy społeczne młodzieży były głównym tematem spotkania, które odbyło się w dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy w Męcince. Na zaproszenie wójta Mirosława Brzozowskiego w spotkaniu udział wzięły dyrektorki szkół Bogusława Kałużna, Jolanta Cisoń, Marzena Rzepka, a także psycholog dziecięcy dr Kaja Kajdan, pedagog Dorota Królikowska oraz Zastępca Wójta Gminy Męcinka Arleta Gregulska - Oksińska.

Podczas spotkania omówiono występujące wśród naszych uczniów obawy związane z obecną sytuacją epidemiczną oraz powrotem do szkół, przeanalizowano przyczyny zdiagnozowanych problemów oraz wypracowano konkretne działania, które zostaną wdrożone w najbliższym czasie.

Problemy spoleczne

Problemy spoleczne

protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie