piątek, 25 czerwiec 2021 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

3 MajPosadzenie alei drzew przy drodze kalwaryjskiej w Męcince, a także uporządkowanie terenu nieprzypadkowo zaplanowane zostało na dzisiejszy dzień – Święto Konstytucji 3 maja . To symboliczne wydarzenie, w którym wraz z Wójtem Gminy Męcinka udział wzięli strażacy OSP Męcinka jest przykładem współczesnego patriotyzmu.

Bardzo ważne są nasze symbole , dbałość o kulturę i tradycję naszego kraju. Jednakże równie ważna jest praca na rzecz ludzi , dbałość o otoczenie i środowisko , wzajemny szacunek i gotowość do rzeczywistych działań na rzecz mieszkańców naszej gminy i naszego kraju . Składam serdeczne podziękowania strażakom , którzy w dniu dzisiejszym uczestniczyli w tym symbolicznym wydarzeniu w naszej gminie, a także wszystkim mieszkańcom Gminy Męcinka , którzy swoim działaniem, pracą i postawą budują i rozwijają naszą gminę czyniąc ją tym samym godnym miejscem do życia” – podkreśla wójt.

Przy drodze kalwaryjskiej posadzonych zostało kilkadziesiąt nowych drzewek , które zarówno zdobią to miejsce, ale są również ważnym pożytkiem pszczelim oraz pokarmem dla ptaków.

protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie