piątek, 25 czerwiec 2021 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

PodtopieniaDzisiejszy dzień już od porannych godzin był dla strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych działających na terenie Gminy Męcinka bardzo pracowity. Intensywne opady deszczu spowodowały lokalne podtopienia. Strażacy pomagali mieszkańcom, których posesje zalała woda. Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski w ramach zarządzania kryzysowego zadysponował do działań wszystkie jednostki tj. OSP Męcinka, OSP Małuszów, OSP Przybyłowice oraz OSP Pomocne. Druhowie dokonali przeglądu cieków wodnych znajdujących się na terenie gminy oraz usuwali lokalne zagrożenia wywołane intensywnym deszczem.

"Składam wszystkim naszym strażakom serdeczne podziękowania za gotowość bojową oraz zaangażowanie w realizację działań. Pomimo dnia wolnego, który chcieliście spędzić z rodzinami tak wielu Was przyszło i uczestniczyło w akcjach na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców. Dziękuję Wam bardzo serdecznie"-podkreślił wójt.


Podtopienia

Podtopienia

protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie