piątek, 07 sierpień 2020 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

11 milionów pozyskanych dotacji, utworzenie pierwszego w historii gminy żłobka, realizacja inwestycji za kwotę 5 milionów złotych, niski poziom zadłużenia gminy (21,9%) oraz wzrost wartości mienia komunalnego o 5 milionów złotych to tylko niektóre wskaźniki rozwojowe, za które Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski otrzymał od Radnych Gminy Męcinka wotum zaufania i absolutorium.

To absolutorium dedykuję kierownictwu i pracownikom Urzędu Gminy w Męcince, Radnym, Sołtysom, Radom Sołeckim, pracownikom jednostek organizacyjnych gminy, ochotniczym strażom pożarnym oraz wszystkim innym osobom i podmiotom, z którymi mam przyjemność współpracować” – podkreślił wójt.

Zachęcamy do oglądnięcia filmu:

protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie