poniedziałek, 03 sierpień 2020 YouTUBE Gmina Męcinka Facebook Gmina Męcinka Fundusze Europejskie Wymiana pieców w Gminie Męcinka

miniaturaInwestycją planujemy objąć blisko dwa kilometry drogi powiatowej. Chcemy, aby poszerzona została jezdnia. Niezbędna jest wymiana podbudowy, wykonanie nowej nawierzchni i bezpiecznych poboczy. Pracujemy także nad tym, aby zaprojektowane zostało odpowiednie odwodnienie drogi poprzez odtworzenie rowów, a w niektórych miejscach zbudowanie kanalizacji deszczowej” – informuje Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski.

W dniu dzisiejszym odbyła się kolejna wizja w terenie przedstawicieli Gminy Męcinka, Powiatu Jaworskiego, sołtysa Piotrowic i projektanta drogi.

Gmina Męcinka zwróciła się z wnioskiem do Zarządu Powiatu Jaworskiego o wykonanie remontu drogi z uwagi na konieczność poprawy bezpieczeństwa mieszkańców deklarując jednocześnie środki finansowe w wysokości kilkuset tysięcy złotych jako wkład własny do inwestycji. „Zależy nam na tym, aby mieszkańcy Gminy Męcinka poruszali się bezpieczną drogą” – dodaje wójt.

zdjecie

protal epuap gov pl - Załatw sprawę przez internet
Inicjatywa obywatel.gov.pl
niewerbalna
PUP w Jaworze

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - link
Regionalny System Ostrzegania RSO
System Informacji Przestrzennej
 
Budowlane ABC Poradnik
mikroporady

EFS Żłobek w Męcince

park chelmy
pz szlak
lgd partnerstwokaczawskie